Upravit stránku

Chcete být nezávislí na dodavatelích elektrické energie, vystačit si sami a možná na tom i vydělat? Pak není nic jednoduššího než si pořídit solární panely pro domácnost. Díky nim získáte opravdu levný zdroj energie.

Ve společnosti M-TECH SOLAR pro vás projektujeme, dodáváme a montujeme kompletní solární panely pro domácnost. Díky velmi dobrému technickému zázemí zajišťujeme také odborný servis a případnou údržbu.

Běžné solární panely nebo fotovoltaická elektrárna?

Fotovoltaické elektrárny dokáží shromažďovat sluneční energii a následně ji přeměnit na elektřinu. Výkon závisí na jejich velikosti, sklonu a také orientaci, ale na rozdíl od běžných solárních panelů nabízejí mnohem víc než jen ohřívání bazénů.

Jaké výhody přinesou solární panely pro domácnost?

  • fotovoltaické elektrárny nepotřebují prakticky žádnou údržbu
  • stát má povinnost vykupovat přebytečnou elektřinu za velmi příznivé ceny
  • solární panely pro domácnost znamenají energetickou nezávislost

Ačkoliv ne každý dům je vhodný k umístění solárních panelů, téměř vždy je ale po jistých úpravách možné nalézt optimální řešení. Přesvědčte se o tom z realizovaných solárních panelů pro domácnostVypracujeme projekt šitý na míru právě vám a vašemu domu. Na fotovoltaické elektrárny nabízíme záruku 5 let.

Potřebujete více informací k solárním panelům pro domácnost? Kontaktujte nás!

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti