Upravit stránku

Solární panely jsou ekonomickým řešením provozu domu a to díky efektivnímu pohlcování až 95% slunečního záření. Základem fotovoltaických panelů (Kyocera) je křemíková destička, která je tvořena polykrystalyckým křemíkem. Účinnost polykrystalických článků se pohybuje od 12 do 18% (výjimečně až 20%)

Solární panely jsou investicí do budoucnosti, která se vám navrátí. Dodáváme fotovoltaické panely pro domy i výrobní haly po celé České republice. Šetřete peníze, ale i životní prostředí.


Výhody fotovoltaického panelu Kyocera a Q-CELLS

  • vysoká účinnost polykrystalických článků (vývoj od roku 1975)
  • prověřená životnost
  • flexibilní rozměry modulů s výkony od 40 Wp do 320 Wp
  • vysoká tuhost speciálně navrženého hliníkového rámu
  • krycí deska panelu je vyrobena z tvrzeného antireflexního skla s EVA folií, která je odolná proti nežádoucím vlivům počasí (déšť, kroupy, vítr)
  • technické parametry k jednotlivým typům naleznete zde
Firma M-TECH SOLAR se může jako jedna z mála pochlubit stavbou 1. fotovoltaické elektrárny v pardubickém kraji. Jsme spolehlivá firma, která vám navrhne, namontuje i uvede do provozu solární panely. Kompetní realizace FVE elektrárny 30 kW trvá 3-4 měsíce (včetně vyřízení veškeré legislativy). Součástí naší firmy je i servisní středisko, které zajišťuje údržbu, popřípadě i opravu instalovaného zařízení. Můžeme garantovat standardně nástup na opravu do 24 hod. od nahlášení, po dohodě je možné domluvit i kratší čas.

Testování fotovoltaických panelů Kyocera

Jako jedna z mála společností se může pochlubit dlouhodobými testy modulů v reálném čase (viz. FVE systém instalovaný v Sakuře v roce 1984), kde moduly vykazují nadstandardní parametry degradace křemíkových destiček. Společnost Kyocera klade značný důraz na testování jednotlivých modulů v těch nejextrémnějších podmínkách.

Některé testy, požadované pro certifikaci modulů, záměrně prodlužují, tak aby byla vždy jistota, že se ke konečným zákazníkům dostane pouze prvotřídní zařízení, které bude fungovat v maximálním možném čase

Zajímavost:

Společnost Kyocera provedla reálný test stárnutí fotovoltaických modulůTest proběhl v Japonské Sakuře na fotovoltaickém systému o výkonu 43 kWp. Instalace tohoto systému proběhla v roce 1984, byla zde použita obdobná technologie FV panelů jakou používá Kyocera dodnes (polykrystalický článek). Samozřejmě dnes jsou technologické postupy výroby a použití některých materiálů na mnohem vyšší úrovni.

Máte zájem o fotovoltaický panel Kyocera? Napište nám!

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru