Upravit stránku
Fotovoltaické systémy vč. dalších úspor energií (např. tepelná čerpadla) jsou chytrým řešením jak ušetřit nemalé částky za energie. Snižte náklady na provoz rodinného domu i firmy a obraťte se na společnosti SOLAR SAVE s.r.o.. Navrhujeme, montujeme a uvádíme do provozu nejen fotovoltaické systémy pro firmy i soukromníky po celé České republice. Stavba standardní FVE elektrárny (5-30 kWp) trvá 5-6 měsíců, včetně  potřebné legislativy. Fotovoltaické elektrárny jsou vhodné pro všechny typy střech i fasád. Nabízíme vám zařízení, které má špičkové technické parametry a je spolehlivé. Dále se zabýváme dodávkou a montáží TZB (klimatizace a tepelná čerpadla).

Mezi naše hlavní činnosti patří:


Firma SOLAR SAVE má bohaté zkušenosti s realizací FVE systémů. Jako první zapojila 1. fotovoltaickou elektrárnu v Pardubickém kraji v tzv. on-grid systému - zelený bonus. Prohlédněte si námi realizované fotovoltaické systémy pro rodinné domy i firmy a přesvědčte se o výhodnosti investice do realizace FVE.

Máte zájem o realizaci fotovoltaického systému? Napište nám!

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti