Upravit stránku

Společnost M-TECH SOLAR je prodejcem a dodavatelem ostrovních solárních systémů pro domácnosti. Nabízíme vám vypracování projektu na fotovoltaickou elektrárnu na střechu vašeho domu, se kterou se stanete energeticky nezávislí.

Pořiďte si ostrovní solární systémy na střechu, a už se jen těšte z jejich výhod. O vlastní provoz se totiž nebudete muset nijak zvlášť starat. Zajišťujeme kompletní servis a také případnou údržbu.

  • fotovoltaické elektrárny jsou levným zdrojem energie a dalších příjmů pro domácnost
  • ostrovní solární systémy jsou bezúdržbové, naprosto jim postačí pouhé omývání deštěm
  • po jistých úpravách jemožné umístění na jakýkoliv rodinný dům (střechu nebo fasádu)

Nechte si navrhnout ostrovní solární systémy na míru

Rozhodněte se pro umístění fotovoltaické elektrárny na střeše, a my už vám pomůžeme se vším ostatním. Kontaktujte nás. Vypracujeme projekt na míru vašim požadavkům a ostrovní solární systém uvedeme do provozu do 3-4 měsíců.

Na základě velmi dobrého technického zázemí se naše společnost M-TECH SOLAR stala oficiálním distributorem výrobce solárních panelů Kyocera a Fronius pro Českou republiku. Garantujeme vám proto spolehlivou investici do budoucna, která se vám bohatě vrátí.

Staňte se energeticky nezávislí a objednejte si ostrovní solární systémy.

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti