Upravit stránku

5+5 = 10 LET KLIDU. JELIKOŽ NYNÍ DOSTANOU VŠECHNY STŘÍDAČE DO 10 KW PRODLOUŽENOU ZÁRUKU NA MATERIÁL O DALŠÍCH 5 LET ZDARMA.

Fronius vyvíjí inovativní řešení v oblasti solární elektroniky již více než 20 let. Pro­dukty společnosti Fronius, předního me­zinárodního výrobce fotovoltaických střídačů, jsou synonymem vysoké kvality a spolehlivosti. Abychom naplnili vysoká očekávání v oblasti kvality, podrobujeme naše střídače náročným testům, pomocí kterých ověřujeme, zda naše produkty dokáží čelit těm nejnáročnějším přírodním podmínkám. Vysoké teploty, stříkající voda, prach ani sůl nemají šanci. S potěšením s Vámi sdílíme důvěru v naše produkty. Mezi 1. únorem a 30. červnem 2013 nabízíme prodlouženou záruku na materiál na dalších 5 let ke standardní pětileté záruce výrobce (podle platných záručních podmínek)1.

Veškeré záruční podmínky vztahující se k akci „10 let záruky do 10 kW“ a certifikát najdete na našich interneto­vých stránkách. www.fronius.com/solar/aktion

1 Nabídka je platná pro střídače Fronius řady IG, TL a řadu IG Plus s výjimkou střídače IG Plus 150V-3. Pro uznání akční záruky Vás můžeme požádat o poskytnutí nákupní faktury, sériového čísla zařízení nebo o protokol uvedení do provozu.

Nahoru